Jdi na obsah Jdi na menu
 


Již v pořadí 6. sezóna Call of Duty ligy, poprvé s novým hlavním sponzorem, společností ZEMBLA, byla zahájena zápasy prvního kola. Úvodní kolo bylo ve většině případů bezproblémově odehráno, až na nějakou tu kontumaci díky nedostavení se teamu, nebo v neshodě PB_guidů. Objevily se i takové teamy, které se do ligy registrovaly, a ještě před zahájením sezóny se z ligy odhlásily stejně tak rychle, jak se do ní přihlásily. Opusťme tyto organizační věci a přejděme k podstatě tohoto článku. Pokud Vás zajímá dění v zápasech, jak hrály Vám známé klany, včetně české špičky, tak neváhejte a pusťte se do čtení této záplavy reportů z prvního odehraného kola.

1.ZEMBLA liga
Zápasy První ligy byly odehrány v pondělí a již tradičně zahájily novou sezónu. V registrovaných teamech se objevily nová jména – teamy, jenž byly přeřazeny z druhé ligy, a dostaly tak možnost ukázat své schopnosti. Poprvé mezi klany chybí zvučná jména jako je eSuba nebo Necroraisers, tyto klany již definitivně přešly z CoD na CoD2.. V první lize se hned první týden udála jedná velká změna, hráči týmu NORWAY přijali nabídku od multiklanu nEophyte, za které nyní hájí barvy. Všechny týmy se dostavily k zápasům. Nyní již reporty:


Gook Team vs BLOODY ARMY 21 : 18
Zápas začal tradičním bashem na mapě Railyard, kde Gook Team nastoupil o jednoho hráče v poli
méně, než bylo hráčů bA. Při začátku bashování se odpojil z ničeho hráč od Gook Teamu a BLOODY ARMY měli výhodu dvou hráčů. Bash překvapivě vyhráli hráči Gook Teamu a zvolili si jako první mapu Carentan a stranu axis, do které se připojil odpojený hráč z bashe. Hra tedy začala, ale Gook Team byl stále oslaben o jednoho hráče.. Zápas byl z počátku vyrovnaný, v druhém kole se připojil zbývající hráč z Gook teamu a počet sil se tedy vyrovnal. Za stavu 2:2 hráči Gook Teamu nedali soupeři v dalších kolech moc šancí. Hra se obracela v jejich prospěch. Dovolili BLOODY ARMY dát už jen jeden bod a tak tedy první polovina mapy skončila 7:3 ve prospěch Gook Teamu .
Po změně stran vypadalo jako by hráči BLOODY ARMY vstali z mrtvých a pomalu začali obracet výsledek utkání. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Druhá polovina skončila remízou 5:5 a celkově vyhráli na první mapě hráči Gook Teamu 12:8.
Druhá mapa se hrál Harbor. BLOODY ARMY si vybrali stranu axis a chtěli vzít čtyř bodové vedení Gook Teamu. Z počátku se jim moc nevedlo, měli trochu smůly. Po dramatických momentech skončila první polovina druhé mapy 7:3 ve prospěch BLOODY ARMY a tak svitla naděje na zvrat v utkání.
BLOODY ARMY stáhli čtyřbodový náskok Gook Teamu z předešlé mapy a hra začala od nuly. Každé straně stačilo šest bodů k vítězství.
Po změně stran měli o chloupek na vrh Gook Team, který nakonec vítězných šest bodů dal dřív než soupeř a tak se mohl radovat z prvního vítězství v letošní lize.Ahoj, jako výherci předchozí sezóny CoD ligy jste považování za favority, můžeš čtenářům sdělit proč jste prohráli hned první zápas proti papírově slabšímu soupeři ?

oukeys, BLOODY ARMY: - Ahooj. Mno tak jako v předchozí sezóně jsme taky ze začátku neměli nejlepší výsledky, podle mě je to tím, že máme novou sestavu a nikdo krom H4skyho se CoD1 nevěnuje aktivně, takže to hned další zápas snad napravíme. :-)

fragged'by vs inteRact!on-CoD1 18 : 21
Vše začalo bashem na mapě Railyard, který vyhrál tým inteRact!on-CoD1. Jako první mapu si zvolil Harbor a začínající stranu Axis.Tým fragged'by volil pomalejší taktiku na obě pokladiště. Skoro vždy se fragged'by podařilo položit bombu, kterou ale neuhlídaly.Což nejde říct o týmu inteRact!on-CoD1, který volil naopak rychlou taktiku na plant A.Tahle taktika se jim velice vyplatila, dokázaly se dostat na plant A, kde rychle položily a výborně plant pokryly. fragged'by se nenechali zaskočit a zvolili vytaženou taktiku, která se jim vyplatila.Mapa harbor skončila za stavu 13:7 pro tým inteRact!on-CoD1. Na druhé mapě která nese název Carentan začínaly inteRact!on-CoD1 za stranu Allies, fragged'by kteří začínaly stranou Axis měly na téhle mapě větší úspěch než na Harboru.Planty si pěkně pohlídaly,ale i přes obranu fragged'by se stalo že hráči z inteRact!on-CoD1 proklouzly na plantoviště,kde položily a položenou bombu si pohlídaly. Když hrály inteRact!on-CoD1 za stranu Axis,tak první bod získaly nebo spíš získal rychle hráč Fr4g který rychlý útok na plant v podaní fragged'by sám ubránil.Ale poté měly inteRact!on-CoD1 problém získat potřebné 3 body,nakonec je ale získaly a mohly se radovat ze zasloužené výhry nad týmem fragged'by. Mapa Carentan skončila za stavu 11:8 pro tým fragged'by. Celkově zápas skončil 21:18, kde 21 bodů získal tým inteRact!on-CoD1.woreZpruti.x-marines vs Fast Death 21 : 6
Zpočátku se zdálo, že to bude téměř nekonečný zápas, neshody v klientu, ohledně chybějícího hráče na straně klanu Fast Death, vedla téměř ke kontumaci ve prospěch týmu woreZ. Oba klany se naštěstí dohodly a zápas začal téměř na rozhraní kontumace. Dalším zdržením se stal bash na mapě Railyard. Nejprve si zbývající dva hráči nemohly zasadit dostatek ran, a tak dlouho zdržovaly, dokud nevypršel čas, až napodruhé bylo konečně s bashem dokonáno a to během minuty pro team woreZ šťastně. Tým woreZ si na mapě Harbor jako první stranu vyzkoušely allies. Již od prvních kol bylo jasné, jak celé utkání proběhne. Bleskově. Téměř všechna kola se odehrála během minuty, scénář byl téměř vždy stejný. Tým woreZ naběhl na nepřítele s drtivou razancí, proběhl na plant a poté, pokud nebyli všichni nepřátelé již mrtví, položily a kryly pokladiště. Takto to probíhalo do konce prvního poločasu, který končil jasnou nadvládou týmu woreZ 8:2. I když se tým Fast Death opravdu snažil, ani za němce to nebylo nijak slavné. woreZpruti uhrávali co se dalo a soupeřovi v druhém poločase povolili pouze jediný bod. Skvělé zákroky a hlídání pokladišť doprovodilo oba týmy ke konečnému skóre na první mapě 17:3 ku prospěchu týmu woreZ. Jako druhá mapa se odehrála Carentan. Zde projevil tým Fast Death jakýsi odpor, což jim bohužel nijak v nadcházejících minutách nepomohlo. Přestože uhráli na Carentanu 3 body, překazit woreZprutům získat jejich 4 body už se jim nepovedlo, a proto mapa Carentan končí přibližně během deseti minut. I když se zprvu zdálo, že toto bude zdlouhavý zápas, vyvinul se téměř nevěřitelně. Nezbývá mi nic jiného, než jen poblahopřát týmu woreZ k výhře a týmu Fast Death ať hrají s chutí dál.dark brotherhood vs nEophyte . INTEL 13 : 21
Začátek jednoho z prvních zápasů 1. ZEMBLA ligy se odehrál kde jinde, než na Railyard. Po počátečním bashi, který vyhrál klan dark brotherhood se hra přesunula na mapu harbor a db zvolili stranu Axis. NORWAY se za stranu Allied zapříčinili o velmi rychlou hru, která jim za stranu rusů vynesla krásných 6 bodů. K vidění bylo také několik hezkých akcí 1vs3 na obou stranách což hru ještě více zdramatizovalo. Po výměně stran však db narazili na neprostupnou německou obranu v podání NORWAY, která si nic nenechala vzít zadarmo a proto db získali jeden jediný bod za stranu rusů. Celkové skóre po první mapě tedy bylo 15/5 pro NORWAY. Další mapu byl Carentan. Tato malá mapa se ukázala ještě zajímavější, než Harbor - db za stranu Allied a NORWAY za stranu Axis sváděli boj, kdy si jednou píchli jedni, další kolo druzí :) Proto skóre po půlce této mapy bylo 5/5 a NORWAY proto stačil jeden bod na výhru. Tu však db nechtěli dát bez boje a za stranu Axis udrželi první tři body. Jenže NORWAY si řekli NE a následující bod si vzít nenechali. Po této pěkné hře bylo skóre tedy 21/13 pro tým NORWAY a já tímto gratuluji vítězům!


2.ZEMBLA liga

Několik nováčků, stálic a výherců baráže se setkalo ve druhé lize. Převaha jednotlivých týmů se projevila skoro ve všech zápasech, až na jeden nejzajímavější Syntax vs eFective, podrobnosti naleznete v reportu, který je o pár řádků níže.

eFective clan vs SynTax 19 : 21
Jako svůj první zápas v roli admina ve funkci sledování zápasu jsem si vybral tento atraktivní duel. Jeden z klíčových hráčů Syntaxu ati bohužel v zápase nenastoupil. Oba týmy změřili své síly na úvodní mapě Railyard, kde bash vyhrál jednoznačně tým Efective a strategicky zvolil harbor, stranu axis. V prvních minutých hra byla spíše chaotická, a to, který z týmů bude mít převahu ukázaly další kola. Syntax útočil do uzavřené obrany Efective, která až na pár výjimek fungovala pevně. Ripper a Lamka byly hlavními strůjci útoku Syntaxu, tito hráči se prosadili zejména s puškami. Asi jen díky nedostatků zkušeností Efective porušili teamsay a soupeře neprávem označili za clipera. První polovinu mapy zaslouženě vyhráli Efective v poměru 7:3. Následovala výměna stran. Ze začátku se jevila převaha Efective, který pomocí granátů znemožnil soupeři ubránit A, tak tento plant rychle rushovali, což mělo své úspěchy. Konečný výsledek mapy Harbor byl ale 11:9 pro Efective. Za tohoto stavu následovala druhá mapa, Carentan klanovka Syntaxu. Na tuto část reportu jsem si nechal více místa, abych mohl popsat jednotlivé situace. Poražený z bashe, tedy Syntax si vybral tradičně axis. V 5 kole Syntax už vedli 5:0, poté Efective zkusili rush v 5ti hráčích s Thompsonama přes B a povedlo se, snížili na 5:1. Syntax zvítězil za němce 7:3. Lamka si ukázkově vedl v 13 kole, kde jako američan položil proti 3 němcům a kolo pro svůj tým vyhrál. Za stavu 10:6 si Syntax vybrali 2 pauzy, důvodem bylo odpojení jejich hráče Enga, ale i poté hráli Syntax ve 4 hráčích. V rychlé akci 18 kola prosvištěli Ripper a Lamka přes MG na A a položily trhaviny. Kolo bylo vítězné. Stav je 11:7 pro Syntax. Kolo poté Efective dobře zabránili a byla reálná remíza. Na poslední kolo se do hry připojil eng a síly byly konečně vyrovnané. V posledním kole Syntax zvolili postupný útok přes B, kde Ripper odstranil nepřítele ve skladu, a Lamka má den! Zabíjí 2 nepřítele ve střední budově. Syntax ve 4 hráčích proti poslednímu hráči Efective je úspěšný a těsně, ale přesto zaslouženě v dramatickém závěru vítězí 21:19.elephantine vs Zelený klub 21 : 11
V prvním kole na sebe narazili nováčci druhé ligy. Zelený klub ošlehán už všemi ročníky ligy a elephantine v předešlém ročníku taky ve 3.lize. Zelený klub nastoupil v tomto složení : Huek,nipeR,Gramy,KOudak a Sagi (navrátilec do Zeleného klubu). Tým elephantine vyslal tuto pětici : trippik,Abes,Maxxy,Hawok a Clmn. Nalosovány byli Carentan a Harbor, ale jak to tak bývá zápas začal bashem na Railyardu. Zřejmě náhoda nebo nervozita zapříčinila výstřel jednoho hráče ze strany Zeleného klubu a vítěz bashe se stali elephantine a jejich volba padla na Carentan Axis. Zelený klub zvolil rychlé útoky na plant B a hned v 1.kole slavil úspěch. V 6.kole si Zelený klub připsal další bod na svoji stranu a snížil na 2:4. Ostatní pokusy naráželi na kvalitní obranu elephantine, která nedovolila soupeři moc šancí dostat se k plantovištím. Poločas pro elephantine 8:2. Strany se obrátili a Zelený klub přešel do obrany a čekal co na ně elephantine vymyslí. První útok byl rychle zneškodněn. Ve 12. kole za stavu 3vs3 všem ze Zeleného klubu skočil na malou chvíli ping na 999 (všichni tři ze stejného místa) a elephantine toho využili k zaplantovovaní. Tým elephantine dál obíral Zelený klub o body. Na zvrat zápasu svitla naděje v 17. kole kdy se stav korigoval na 5:12. Tým elephantine byl k nezastavení a zvládli i situaci 2vs5 a převálcoval Zelený klub na Carentanu poměrem 15:5. Přesun na Harbor a stranu nyní vybíral Zelený klub. Jejich volba padla na Axis a bránili se zuřivým útokům elephantine. Soupeř zapojili ppsh, pušky i snipu a se střídavými úspěchy se dostávali převážně na plant A, průběžný stav byl 2:4. Zelený klub měnil obranu a ukořistěné ppsh byli velmi účinné při vytáhle obraně, kterou Zelený klub začal používat. Polovina Harboru skončila 6:4 pro Zelený klub. Stav tedy byl 19:11 pro elephantine, kterým chybělo velmi málo k vítězství. Tým eLephantine nenechal nic náhodě a dva body za obranu hned proměnil a připsal si první vítězství do tabulky za výhru nad Zeleným klubem v celkovém poměru 21:11.3.ZEMBLA liga
Zlatý střed, liga třetí. Až na pár storno zápasů a kontumací se projevila převaha některých týmů, kdy soupeře lehce převálcovali, jediný vyrovnaný zápas se odehrál mezi týmy Devil Dogs a Suicide, který po velkém drama skončil kladně pro Devil Dogs. Objevil se i zápas bez výherce, a to konkrétně souboj týmů InsTant Sh0ck a 7eam.eXe.

Demolition sQuad vs Killed in Action CoD1 team 5 : 21
Začínalo se jako tradičně bashem na mapě Railyard.Bash po dlouhém boji vyhrály hráči z týmu Demolition sQuad.Po dlouhém rozhodování si vybrali mapu Carentan za stranu axis.Hráči z týmu Killed in Action CoD1 team hráli opatrnou a pomalou taktikou.Chodili především na položiště A.Na Plantu A je vždy čekal hráč z Demolition sQuad.Chvilku se mu dařilo,ale když začali Killed in Action CoD1 team hrát rychlejší hru museli Demolition sQuad pozměnit taktiku s nastoupením ještě jednoho hráče na Acko s trošku zatáhlejší pozicí.Chvilku se jim tato taktika dařila na uhrání 3 bodů, ale po chvilce Killed in Action CoD1 team začali postupovat čím dál tím rychleji a nedali týmu Demolition sQuad žádnou naději. Polovina tedy skončila 7:3 pro tým Killed in Action CoD1 team. Po prohození stran bylo vidět,že tým Killed in Action CoD1 team má mapu opravdu připravenou a nedali žádnou šanci týmu Demolition sQuad i když se pokoušela stále měnit taktiky na položiště,tak,ale se jim nepodařilo skoro vůbec dostat k položišti.Tým Killed in Action CoD1 team si dal za stranu axis 9 bodů.Stav tedy po první mapě byl 16:4 pro tým Killed in Action CoD1 team. Následovala mapa Harbor,tam si vybírali kluci z Killed in Action CoD1 team stranu axis.Bylo opět vidět,že kluci ji mají opravdu připravenou a nedali mnoho prostoru týmu Demolition sQuad.Ty se snažili zezačátku chodit pomalu a pročišťovat Acko,ale po pár kolech jim bylo jasné,že to takto to nepůjde.Zvolili si tedy rychlejší hru,ale tým Killed in Action CoD1 team po 1 obdrženém bodu se rychle vzpamatovalo a připravili na další útok.Více bodů se týmu Demolition sQuad už nepodařilo přidat.Konečný a vítězný stav byl 5:1 pro tým Killed in Action CoD1 team.no eXclusive CoD vs eRotic team 4 : 21
První zápas 3.ZEMBLA ligy mezi no eXclusive CoD a eRotic teamem začal se zpožděním, jak už pravidlem bývá bashem, na mapě railyard. Vítězní eRotici si vybrali mapu harbor za tým axis. Neprostupitelná obrana eRoticů zajistila klidný start do zápasu ve vedení 10:0. No eXclusive se pokoušeli vyrovnat zápas, ale eRotici měli skvěle synchronizovaný útok s granáty. V 15. kole zůstal Bigger sám proti plnému eRoticu, neměl šanci. Odkrytý snip house nabízel eRoticů velmi lehký prostup na B a ti toho využili. No eXclusive se podařilo ubránit pouhé 3 body. Výsledek harboru 17:3 pro eRotic. Druhou mapou byla mapa carentan. Tentokrát vybírající no eXclusive zvolili tým axis. Postupným útokem na B se týmu eRotic vydařila vyhrát první 2 kola. No eXclusive dokázali těsně před závěrem snížit na 3:3, ale to už nezabránilo jasnému vítězství eRoticů.4.ZEMBLA liga
Vyrovnané souboje týmů, pár kontumací, tu a tam nějaký ten silnější tým, to je liga čtvrtá. Spousta nováčků, kteří postoupili z páté ligy, vystrčili drápky a začali se rvát s ostatními o bodíky v lize. Jako první máme velice pěkně zpracován report od Haskyho, doufám že se Vám bude líbit stejně jako mě.

Micro Maniacs vs Magic Warriors.CoD - Zembla League 5 : 21
Carentan
Jako každý zápas v lize začal klasicky bashem na mapě Railyard. Klan Magic Warriors nastoupil do zápasu ve čtyřech, ale přesto vyhráli bash. První mapa v tomto turnaji pro oba klany byl Carentan. MW si vybrali těžší práci na této mapě, a tedy útok. Ze začátku hráli klany velmi opatrně. MW dali najevo hned v prvním kole, že budou silný soupeř. Jejich útok byl každé kolo úplně jiný. Jednou to rushovali a podruhé zase pomalu. Axis se snažili z plných sil bránit a odolávat silnému útoku od čtyř hráčů. Většinou se MW podařilo položit bombu a ubránit ji. Ve čtyřech případech se tomu tak nestalo, protože zakempená obrana se těžko střílí. Po polovině Carentanu vedli MW nad MM 6:4. Po výměně stran se připojil MW pátý hráč. Druhá půlka začala podobně jako první. Axis kempem chránili pokladiště, tak aby nikdo nepoložil. Ve dvou kolech se klanu MM podařilo proniknout na pokladiště, ale nezbyl jim čas na položení. Axis po tomto změnili taktiku na protiútok. Dva hráči to vytáhli do průchozího, jeden to vytáhl za plot pod stříškou a poslední dva si pohlídali B. Allies nevěděli jak se proti vytáhnutí měli bránit. Zkoušeli vyčkávat a postupně vystřílet, ale to se jim podařilo bohužel jen jednou, protože jim vždy chybělo trochu štěstíčka. Carentan tedy skončil po sečtení všech bodu 15:5 pro klan Magic Warriors.


Harbor
Po mapě Carentan následoval Harbor. Zde si stranu vybírali Micro Maniaci. Nevím jestli si hodně věřili, ale nečekaně si vybrali allies. Za allies se málokdy stane, že tato těžká strana dosáhne více bodů jak axis. MW předpokládali, že šest bodů za tuto stranu hravě uhrají. V prvním kole axis vyčkávali na pozicích a bránili pokladiště. Allies se snažili pomalu prostřílet co nejblíže pokladišti, ale proti čekajícím hráčům neměli dostatek sil. Poté se dělo to samé akorát to axis s jedním hráčem vytáhli. Allies se přes toho hráče v klidu dostali. Při postupování dál se vyskytovali přestřelky, v kterých se dařilo více allies, ale konec kola měli v rukou jen dva hráči. Myslel jsem, že hráč od allies vyhraje tento souboj, ale nestalo se. Další čtyři kola se odehrávalo v bledě modrém to samé. Axis vzali obranu protiútokem, čili všichni hráči to vytáhli a středně rushovali. Dva hráči podchodem a zbytek to vytahoval středem. Allies to zaskočilo a pomalu nevěděli co proti tomu mají dělat. Zkoušeli protiútok zastavit, vyčkáváním skoro až na své respawnu, avšak na axis to nikdy nestačilo. Zápas po šesti vyhraných bodech pro MW skončil 21:5.


Kriticka sytuace vs cool epidemic 1 : 21
Zápas začal jako obvykle na mapě Railyard , kde hráči cool epidemic využili početní převahu a s přehledem vyhráli bash . Vybrali si mapu Carentan a to stranu Axis . Hráči klanu Kriticka sytuace začali pomalým útokem , ale v oslabeném počtu neměli šanci na úspěch . Tudíž půlka mapy Carentan skončila velmi rychle a to stavem 10 : 0 pro cool epidemic . Naopak cool epidemic začali stranu allied velice svižně , kombinovali pomalý útok s rychlým , který byl klíčem k úspěchu . Cenný bod zaznamenali hráči Kriticke sytuace až ve 12.kole , kde stáhli skóre na 1:11 . To bylo ovšem z jejich stránky vše a od té doby chytli cool epidemic do rukou “ tomáše “ a nedali protivníkovi šanci. Mapa Carentan skončila 19 : 1 pro tým cool epidemic . Na mapě Harbor si “ lehčí “ stranu a to Axis vybrali hráči Kriticke sytuace , ale jelikož byli pouze 4 , tak stačili pouhé 2 rychlé útoky cool epidemic a zápas byl ukončen za stavu 21 : 1 . Mě osobně překvapil hráč LucK z týmu Kriticke sytuace, který si asi 2x dal owned (zabití všech hráčů soupeře), ale pak mu u hlavy pokaždé bouchla bomba :)


Gum[i]dci Medove Call of Duty vs Blue Sentinels 21 : 3
Dne 11.1.2007 v 20:00 se odehrál zápas skupiny 1F - Blue Sentinels vs Gum[i]dci medove
Sestava klanu Blue Sentinels: Hopicekk, noObi, CPL, Nasick.
Sestava klanu Gum[i]dci medove: Babca, Barca, Bruca, Klara, Brumla.
Začalo se na mapě railyard bashem. Klan Blue Sentinels bohužel hrál celý zápas ve 4, takže bash byl jednoznačně jasný pro Gum[i]dci medove, proto vybírali stranu na mp_carantan axis. Klan Blue Sentinels měl útok ve 4 velmi těžký. Hráli moc roztáhlou taktiku na to ,že byli jen čtyři. Nevzdávali a rvali se o každý bod. Bohužel Gum[i]dci medove měli dobrou taktiku na mp_caranten, a tak jim dali 10:0. Klan Sentinels za Axis si myslím, že nevybrali moc zdařenou obranu, i když dali 2 body, celkový stav na mp_carantan 18:2. Šlo se na mp_harbor, Gum[i]dci medove už museli dát jen 3 body,a proto za Allies brali důrazným rushem. Mapa Harbor skončila ve stavu 3:1 pro Gum[i]dci medove kteří celkově zápas vyhráli 21:3.5.ZEMBLA liga
Pátá liga je poslední. Všichni nováčci, kteří chtějí vyzkoušet své štěstí, se registrují právě sem. Registrovala se spousta nových a neznámých týmů, a nikdo tak nemůže vědět, jak je který klan dobrý. Celá pátá liga je taková Pandořina skřínka, uvidíme, jak to dopadne.

Don't Die SAD Blue team vs old.eXtaze 2 : 21
Jeden z prvních zápasů 5 Zembla Ligy byl jeden z nejrychlejších zápasů, které byly zatím k vidění. Klan eXtaze hrál velmi rychlou a agresivní hru, která zdecimované Don't Die SAD Blue team natolik rozhodila, že se nezmohli skoro na žádný odpor. Celá hra se tedy odehrála velmi rychle až do konečného stavu 21:2 pro klan eXtaze, který si celkem bez problémů udělal první vítězný zářez. Gratuluji vítězům!


To je pro dnešek vše. Příští týden vás čeká report z Intel Call of Duty 2 ligy a za 14 dní se opět setkáme u Zembla Call of Duty ligy.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář